Subiekt

Subiekt
porady

Nowoczesny system sprzedaży – Subiekt

Sprawna obsługa punktów handlowych możliwa jest tylko wówczas, gdy w punktach tych zatrudnieni są odpowiedni pracownicy, dysponujący wysokiej jakości sprzętem oraz mogący korzystać z nowoczesnych systemów sprzedażowych, takich jak Subiekt.

Program do wspomagania procesu sprzedaży

moduł subiektaWspółczesny handel wymaga stosowania rozwiązań, które ułatwią i przyspieszą obsługę klienta, a także wyeliminują zdarzające się dotychczas błędy ludzkie. Jednym z takich rozwiązań jest prosty w obsłudze lecz niezwykle funkcjonalny program Subiekt GT, wyposażony w najnowsze rozwiązania interfejsowe, czyniące go programem bardzo ergonomicznym i przyjaznym dla użytkownika.

Program Subiekt to szeroki wachlarz możliwości. Umożliwia m.in. pełną obsługę wszystkich typów dokumentów handlowych i magazynowych, jak i ich pełny rozdział. Umożliwia przedpłat, płatności kartą kredytową, a także sprzedaży kredytowanej. Może współpracować z wieloma różnymi urządzeniami zewnętrznymi, takimi jak kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi etykietujące, czytniki kodów paskowych, kolektory danych i wiele innych. Tu rodzi się jednak kolejne pytanie – jaki kolektor danych będzie najlepszy w przypadku Subiekta?

Subiekt GT a kolektor danych

Wiele osób nie wie, jak poprawnie wybrać urządzenie do obsługi programu Subiekt. Pamiętajmy, że program ten umożliwia pracę na komputerach, a po zastosowaniu odpowiedniego rozwinięcia partnerskiego, również na urządzeniach przenośnych, takich jak kolektor danych. Firmy, które zajmują się sprzedażą wysokiej jakości kolektorów danych oraz programów sprzedażowych dokładnie wyjaśniają, czym kierować się podczas wyboru urządzenia.

Jednym z rekomendowanych urządzeń jest mobilny czytnik kodów kreskowych, który można przenosić z miejsca na miejsce. Czytnik ten bezprzewodowo, poprzez Wi-Fi albo Bluetooth, łączy się z programem Subiekt na komputerze. Niestety nie daje możliwości obsługi dokumentów ani dokonywania operacji w systemie ERP z dowolnego miejsca. Możliwość taką daje z kolei terminal mobilny, który umożliwia odczyt kodów paskowych, a także wysyłanie i pobieranie danych z programu Subiekt GT.

Terminale mobilne to przenośne komputery, które posiadają systemy operacyjne, takie jak Android czy Windows CE. Terminale kodów kreskowych to wysoce zaawansowane urządzania zaprojektowane z myślą o pracy w nietypowych, często trudnych warunkach. Pamiętajmy, że mogą być wykorzystywane nie tylko w sklepie, ale także w magazynach, centrach dystrybucji, ale również w terenie przez pracowników mobilnych.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

fototapety
porady
Fototapety – czy druk tapet z prywatnych zdjęć jest możliwy?

W ostatnim czasie fototapety stały się bardzo modnym elementem dekoracyjnym, wykorzystywanym nie tylko we wnętrzach prywatnych, ale także biurowcach czy punktach handlowych. Fototapety sprawdzają się zwłaszcza w nowoczesnych pomieszczeniach i świetnie komponują z gładkimi ścianami i dodatkami w minimalistycznym stylu. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów fototapet, różniących się rodzajem …

Drukarki kart plastikowych
porady
Drukarki kart plastikowych

Drukarki kart plastikowych – co warto o nich wiedzieć? Karty plastikowe zyskały ogromną popularność w wielu sektorach gospodarki. Mogą być wykorzystywane jako przepustki w wielu firmach i instytucjach, karty członkowskie w rozmaitych klubach i sklepach, karty studenckie itp. Oczywiście wydruk takich kart można zlecić firmie zewnętrznej, ale jeśli zlecenia realizowane …

magazynier
porady
Magazynier

Zawód magazynier – nie tylko praca fizyczna Praca w magazynie wiąże się z koniecznością wykonywania wielu różnych czynności. W mniejszych magazynach za wszystkie te czynności odpowiada kilka osób. W większych może być ich nawet kilkadziesiąt, a każda przyporządkowana jest do danego procesu magazynowego. Do procesów tych zaliczamy n.in.: przyjmowanie towaru, …