Subiekt

Subiekt
porady

Nowoczesny system sprzedaży – Subiekt

Sprawna obsługa punktów handlowych możliwa jest tylko wówczas, gdy w punktach tych zatrudnieni są odpowiedni pracownicy, dysponujący wysokiej jakości sprzętem oraz mogący korzystać z nowoczesnych systemów sprzedażowych, takich jak Subiekt.

Program do wspomagania procesu sprzedaży

moduł subiektaWspółczesny handel wymaga stosowania rozwiązań, które ułatwią i przyspieszą obsługę klienta, a także wyeliminują zdarzające się dotychczas błędy ludzkie. Jednym z takich rozwiązań jest prosty w obsłudze lecz niezwykle funkcjonalny program Subiekt GT, wyposażony w najnowsze rozwiązania interfejsowe, czyniące go programem bardzo ergonomicznym i przyjaznym dla użytkownika.

Program Subiekt to szeroki wachlarz możliwości. Umożliwia m.in. pełną obsługę wszystkich typów dokumentów handlowych i magazynowych, jak i ich pełny rozdział. Umożliwia przedpłat, płatności kartą kredytową, a także sprzedaży kredytowanej. Może współpracować z wieloma różnymi urządzeniami zewnętrznymi, takimi jak kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi etykietujące, czytniki kodów paskowych, kolektory danych i wiele innych. Tu rodzi się jednak kolejne pytanie – jaki kolektor danych będzie najlepszy w przypadku Subiekta?

Subiekt GT a kolektor danych

Wiele osób nie wie, jak poprawnie wybrać urządzenie do obsługi programu Subiekt. Pamiętajmy, że program ten umożliwia pracę na komputerach, a po zastosowaniu odpowiedniego rozwinięcia partnerskiego, również na urządzeniach przenośnych, takich jak kolektor danych. Firmy, które zajmują się sprzedażą wysokiej jakości kolektorów danych oraz programów sprzedażowych (zobacz blog Com4IT) dokładnie wyjaśniają, czym kierować się podczas wyboru urządzenia.

Jednym z rekomendowanych urządzeń jest mobilny czytnik kodów kreskowych, który można przenosić z miejsca na miejsce. Czytnik ten bezprzewodowo, poprzez Wi-Fi albo Bluetooth, łączy się z programem Subiekt na komputerze. Niestety nie daje możliwości obsługi dokumentów ani dokonywania operacji w systemie ERP z dowolnego miejsca. Możliwość taką daje z kolei terminal mobilny, który umożliwia odczyt kodów paskowych, a także wysyłanie i pobieranie danych z programu Subiekt GT.

Terminale mobilne to przenośne komputery, które posiadają systemy operacyjne, takie jak Android czy Windows CE. Terminale kodów kreskowych to wysoce zaawansowane urządzania zaprojektowane z myślą o pracy w nietypowych, często trudnych warunkach. Pamiętajmy, że mogą być wykorzystywane nie tylko w sklepie, ale także w magazynach, centrach dystrybucji, ale również w terenie przez pracowników mobilnych.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

magazynier
porady
Magazynier

Zawód magazynier – nie tylko praca fizyczna Praca w magazynie wiąże się z koniecznością wykonywania wielu różnych czynności. W mniejszych magazynach za wszystkie te czynności odpowiada kilka osób. W większych może być ich nawet kilkadziesiąt, a każda przyporządkowana jest do danego procesu magazynowego. Do procesów tych zaliczamy n.in.: przyjmowanie towaru, …

System WMS
porady
System WMS

System WMS a sprzęt do automatycznej identyfikacji towarów Towary, które opuszczają taśmę produkcyjną, zyskują oznaczenia, jakie w dalszej kolejności będą wykorzystywane w magazynach oraz rozmaitych punktach handlowych. Dzięki tym oznaczeniom (kodom kreskowym) możliwa jest automatyczna identyfikacja produktów. Wpływ na dokładność i tempo odczytu kodów kreskowych ma wiele czynników. Istotna jest …

Przestrzeń magazynowa
porady
Przestrzeń magazynowa

Przestrzeń magazynowa i jej zagospodarowanie Magazyn dobrze spełnia swoją funkcję, jeśli składowany w nim towar jest bezpieczny, a jego odnalezienie i przygotowanie do wysyłki nie stanowi żadnego problemu. W magazynie musi panować porządek, w przeciwnym razie kontrola stanów magazynowych będzie utrudniona, a pozostałe procesy spowolnione i pełne pomyłek. Przestrzeń magazynowa …