Subiekt

Nowoczesny system sprzedaży – Subiekt

Sprawna obsługa punktów handlowych możliwa jest tylko wówczas, gdy w punktach tych zatrudnieni są odpowiedni pracownicy, dysponujący wysokiej jakości sprzętem oraz mogący korzystać z nowoczesnych systemów sprzedażowych, takich jak Subiekt.

Program do wspomagania procesu sprzedaży

moduł subiektaWspółczesny handel wymaga stosowania rozwiązań, które ułatwią i przyspieszą obsługę klienta, a także wyeliminują zdarzające się dotychczas błędy ludzkie. Jednym z takich rozwiązań jest prosty w obsłudze lecz niezwykle funkcjonalny program Subiekt GT, wyposażony w najnowsze rozwiązania interfejsowe, czyniące go programem bardzo ergonomicznym i przyjaznym dla użytkownika.

Program Subiekt to szeroki wachlarz możliwości. Umożliwia m.in. pełną obsługę wszystkich typów dokumentów handlowych i magazynowych, jak i ich pełny rozdział. Umożliwia przedpłat, płatności kartą kredytową, a także sprzedaży kredytowanej. Może współpracować z wieloma różnymi urządzeniami zewnętrznymi, takimi jak kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi etykietujące, czytniki kodów paskowych, kolektory danych i wiele innych. Tu rodzi się jednak kolejne pytanie – jaki kolektor danych będzie najlepszy w przypadku Subiekta?

Subiekt GT a kolektor danych

Wiele osób nie wie, jak poprawnie wybrać urządzenie do obsługi programu Subiekt. Pamiętajmy, że program ten umożliwia pracę na komputerach, a po zastosowaniu odpowiedniego rozwinięcia partnerskiego, również na urządzeniach przenośnych, takich jak kolektor danych. Firmy, które zajmują się sprzedażą wysokiej jakości kolektorów danych oraz programów sprzedażowych dokładnie wyjaśniają, czym kierować się podczas wyboru urządzenia.

Jednym z rekomendowanych urządzeń jest mobilny czytnik kodów kreskowych, który można przenosić z miejsca na miejsce. Czytnik ten bezprzewodowo, poprzez Wi-Fi albo Bluetooth, łączy się z programem Subiekt na komputerze. Niestety nie daje możliwości obsługi dokumentów ani dokonywania operacji w systemie ERP z dowolnego miejsca. Możliwość taką daje z kolei terminal mobilny, który umożliwia odczyt kodów paskowych, a także wysyłanie i pobieranie danych z programu Subiekt GT.

Terminale mobilne to przenośne komputery, które posiadają systemy operacyjne, takie jak Android czy Windows CE. Terminale kodów kreskowych to wysoce zaawansowane urządzania zaprojektowane z myślą o pracy w nietypowych, często trudnych warunkach. Pamiętajmy, że mogą być wykorzystywane nie tylko w sklepie, ale także w magazynach, centrach dystrybucji, ale również w terenie przez pracowników mobilnych.

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Drukarki kart plastikowych

Wpływ technologii na nasze życie

Magazynier

Recent Comments